ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΔΙΕΡΓΑΣΙΩΝ
ΤΟΜΕΑΣ ΙΙ, ΣΧΟΛΗ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΟ ΜΕΡΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΔΙΕΡΓΑΣΙΩΝ Ι & ΙΙ
(5ο και 6ο εξάμηνο)

 


Σύνθεση Εργαστηριακών Ομάδων για το ακαδημαϊκό έτος 2016 - 2017


  • Σειρά 1
  • Σειρά 2
  • Σειρά 3
  • Σειρά 4
  • Σειρά 5
  • Σειρά 6

ΣΥΝΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ 1ης ΣΕΙΡΑΣ

Ομάδα

Φοιτητές

1

ΤΙΤΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 

ΛΕΟΥΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΡΑΠΠΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 

ΛΥΡΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΠΡΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ

2

ΜΠΑΡΙΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 

ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ ΥΠΑΠΑΝΤΗ

ΤΣΩΤΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 

ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΗΛΙΑΝΑ 

ΜΑΝΤΗ
ΕΛΕΝΑ

3

ΚΙΑΦΗ
ΣΩΤΗΡΙΑ

ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ-ΜΑΡΙΑ 

ΖΑΦΕΙΡΗ
ΕΙΡΗΝΗ 

ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 

ΡΕΚΚΑΣ-ΒΕΝΤΗΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 

ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΟΛΓΑ

4

ΤΖΗΜΑ
ΣΟΥΛΤΑΝΑ

ΚΑΦΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΕΥΘΥΜΙΑ 

ΚΑΡΑΔΕΝΔΡΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ

ΝΙΚΑΣ
ΘΑΝΟΣ

ΚΡΙΜΙΝΤΖΑΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ 

 

5

ΡΕΜΥΓΙΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 

ΑΥΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΙΔΩΝ

ΛΕΒΕΙΤΑΚΗ
ΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΑΓΓΕΛΗ 
ΠΑΥΛΙΝΑ

ΠΑΝΑΓΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ

6

ΧΑΣΑΠΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΝΙΚΗΤΑΣ
ΜΕΛΙΟΣ 

ΖΩΗ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ 

 ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

 

ΣΥΝΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ 2ης ΣΕΙΡΑΣ

Ομάδα

Φοιτητές

1

ΣΚΙΤΣΗ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΛΥΜΠΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 

ΤΣΑΦΑΡΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΧΑΤΖΗΛΑΜΠΡΟΣ
ΟΡΕΣΤΗΣ 

  ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΑΡΕΤΗ-ΔΗΜΗΤΡΑ

 

2

  ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΜΑΧΑΙΡΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΜΑΡΚΟΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ

ΔΕΤΣΗΣ 
ΓΙΑΝΝΗΣ

  ΔΗΜΗΤΡΕΛΗΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ

ΠΕΠΠΑΣ
ΑΝΤΩΝΗΣ

3

  ΓΚΙΒΑΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΦΡΑΓΚΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ 

ΚΟΥΒΕΛΙΩΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ 

 

 

4

ΜΟΚΑΣ
ΦΟΙΒΟΣ-ΑΛΕΞΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 

ΚΟΚΚΟΡΗΣ-ΚΟΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 

ΚΟΡΚΟΝΤΖΕΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 

 

5

  ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΛΩΣ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ 

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 

  ΠΟΛΥΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΙΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ

ΒΑΛΚΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

6

  ΨΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΝΙΚΗΤΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 

 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΟΔΩΡΗΣ   ΔΕΡΤΙΛΗ
ΕΛΛΗ

ΜΕΛΙΝΑ
ΒΑΝΑ 

ΘΩΔΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

ΣΥΝΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ 3ης ΣΕΙΡΑΣ

Ομάδα

Φοιτητές

1

ΞΥΝΟΓΑΛΑ
ΜΥΡΤΩ

ΧΑΜΠΕΣΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 

ΤΣΕΛΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 

ΜΗΤΣΕΑ
ΕΛΕΝΗ 

ΤΟΠΑΛΟΓΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ

2

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΤΑΛΦΑΝΙΔΗ ΔΙΩΝΗ  

ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ - ΣΟΦΙΑ

ΠΑΡΟΥΤΣΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 

ΠΟΥΛΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ
 ΜΑΡΙΑΝΝΑ

ΤΡΟΥΓΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

3

ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΔΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 

ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡ/ΜΠΟΣ

ΣΤΑΜΟΥ
ΚΩΝ/ΝΟΣ 

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

4

ΤΑΞΕΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΜΥΓΔΑΛΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 

ΚΟΥΜΕΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 

  ΓΑΛΑΖΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΑΡΑΠΑΠΑΣ ΧΑΡ/ΜΠΟΣ

 

5

ΤΣΑΜΑΝΤΑ
ΕΛΕΝΗ

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΝΝΑ 

ΣΚΕΝΤΖΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ

ΓΚΑΖΕΛΗ
ΕΥΤΥΧΙΑ

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

 

6

ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΔΑΦΝΟΜΗΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 

ΚΟΝΤΟΔΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 

ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΟΥ ΗΡΙΑ 

ΤΣΟΜΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

ΣΥΝΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ 4ης ΣΕΙΡΑΣ

Ομάδα

Φοιτητές

1

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ

ΚΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 

ΣΚΡΕΤΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΣΥΚΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

2

ΑΒΡΑΜΑΚΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 

ΚΟΥΚΙΟΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ 

ΛΕΚΑΤΣΑΣ
 ΚΩΣΤΑΣ

ΜΟΥΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΜΑΡΙΑ

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

3

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ Α.

ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ
Κ. 

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ
Φ. 

ΙΑΤΡΟΥ
Α.

ΝΤΕΚΟΥΜΕΣ
Δ.

 

4

 ΜΠΕΙΚΟΣ-ΠΑΣΧΑΛΗΣ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ

ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ

ΛΙΑΚΟΥ 
ΚΑΤΕΡΙΝΑ-ΜΑΡΚΕΛΛΑ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΟΣΜΑΣ  

ΝΙΚΗΤΑΚΟΣ 
ΒΑΣΙΛΗΣ

 

5

  ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΜΑΛΑΤΕΣΤΑ
ΣΟΦΙΑ 

ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ

  ΡΗΓΑΣ
ΚΙΜΩΝ

ΜΠΙΑΣ
ΝΙΚΟΣ 

 

6

 PEPA
FLAVIO

ΚΟΥΛΑΞΙΔΗΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ 

ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

  ΑΚΡΙΒΟΥ
ΧΡΥΣΑΝΘΗ

ΠΛΑΚΙΔΑ
ΑΡΤΕΜΙΣ 

ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ

 

ΣΥΝΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ 5ης ΣΕΙΡΑΣ

Ομάδα

Φοιτητές

1

ΓΚΑΤΖΟΓΙΑ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΩΝ/ΝΑ 

ΛΑΜΠΡΙΝΑΚΟΥ
ΑΝΝΑ

ΜΕΤΑΙ
ΣΥΛΒΙΑ

ΚΟΜΝΗΝΟΓΛΟΥ
ΗΛΙΑΣ 

 

2

ΣΤΑΥΡΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΒΡΑΑΜ
ΕΛΠΙΔΑ 

ΠΑΣΧΟΥ
ΑΛΕΞΙΑ

  ΠΑΝΤΕΛΗ ΜΑΡΙΝΑ - ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΒΑΛΚΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

3

ΨΕΥΔΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ

ΓΚΙΟΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 

ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΝΟΤΑΡΗ
ΕΥΑ 

ΑΕΡΑΚΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 

 

4

ΧΑΣΚΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ

ΜΟΥΤΣΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ 

ΜΑΡΟΥΣΗ
ΑΣΗΜΙΝΑ

ΤΣΑΚΙΝΙΑ
ΣΟΦΙΑ

ΠΛΑΚΙΑΣ
ΔΗΜΟΣ 

ΣΟΥΡΑΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

5

  ΒΛΑΧΑΚΗ

ΖΑΒΕΡΔΙΝΟΣ 

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 

ΤΣΙΤΣΕΛΗ 

ΧΙΝΗ
ΙΩΑΝΝΑ  

ΠΕΠΠΑΣ
ΑΝΤΩΝΗΣ

6

ΤΖΑΝΟΥ

ΚΑΤΣΙΜΙΧΑ 

ΚΑΝΤΕΛΕΡ 

ΓΟΝΙΔΗ 

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 

ΒΑΡΑΜΟΓΙΑΝΝΗ

 

ΣΥΝΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ 6ης ΣΕΙΡΑΣ

Ομάδα

Φοιτητές

1

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΒΕΡΥΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

ΜΑΥΡΟΔΗΜΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 

ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 

ΖΑΓΑΝΙΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

2

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΡΟΜΜΥΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 

ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΛΟΝΤΖΟΣ 

ΣΤΡΑΤΟΣ
ΚΟΚΟΤΑΣ 

ΓΕΩΡΓΑΤΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ  

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΟΡΕΣΤΗΣ

3

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΡΑΦΑΗΛ

ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 

ΡΗΓΟΣ
ΝΗΡΕΑΣ 

ΜΑΝΟΥ
ΛΗΔΑ 

ΤΑΡΝΑΡΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ 

 

4

ΚΑΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΕΦΕΛΗ

ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 

  ΣΙΓΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝ

ΧΛΙΑΒΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

 

5

ΠΑΣΣΑΔΗΣ
  ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΑΧΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΤΡΙΚΑΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΚΟΡΔΟΥΛΙΑΣ 
ΝΙΚΟΣ

ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

6

ΔΗΜΑ
ΓΕΩΡΓΙΑ

ΜΑΡΙΝΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΑ 

ΣΠΑΝΟΥ ΡΑΦΑΕΛΛΑ 

ΟΥΖΟΥΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 

ΜΠΛΑΖΟΥ
ΑΓΑΠΗ 

ΤΣΙΩΜΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑ

 

ΣΥΝΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ 2ης ΣΕΙΡΑΣ

 

ΣΥΝΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ 3ης ΣΕΙΡΑΣ

 

 

 


 

ΝΕΑ - ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
18.11.2016
ΝΕΑ ΑΛΛΑΓΗ στον προγραμματισμό διεξαγωγής και εξέτασης των εργαστηριακών ασκήσεων για τις ΣΕΙΡΕΣ 2, 4 και 6.
18.11.2016
Κατεβάστε το νέο Φυλλάδιο της Εργαστηριακής Άσκησης 4: ΞΗΡΑΝΣΗ (σε ρεύμα αέρα)

 



Εργαστήριο Σχεδιασμού & Ανάλυσης Διεργασιών, copyright 2012-2016
Updated: 18/11/2016